Novinky

Potenciál - další výzva vyhlášena

14. 07. 2017

Uvažujete o zřízení či rozšíření výzkumného a vývojového centra? Rádi byste následně realizovali vlastní výzkumné, vývojové a inovační aktivity? Právě pro vás je určena IV. výzva programu Potenciál, v rámci které lze získat prostředky na pořízení pozemků, budov, strojů a dalšího nezbytného vybavení.

Výzva Úspory energie - Energeticky efektivní budovy vyhlášena!

10. 07. 2017

Rádi byste snížili energetickou náročnost Vašeho podniku? Chcete vystavět novou energeticky efektivní budovu, nebo realizovat nástavbu či přístavbu s vyšším energetickým standardem ke stávajícím budovám? Potom je právě pro Vás určen program Úspory energie – energeticky efektivní budovy, který vám z dlouhodobého hlediska umožní uspořit významné náklady za energie.

Úspory energie - Fotovoltaické systémy - výzva vyhlášena

07. 07. 2017

Rádi byste snížili energetickou náročnost Vašeho podniku? Účelem této Výzvy je podpora opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie.

Inovace – inovační projekt: Spuštění příjmu žádostí do IV. výzvy

30. 06. 2017

Jste podnikem, který má nové nápady a následně uvádí do výroby a na trh inovované výrobky, technologie či služby? Rádi byste zlepšili organizační nebo marketingové firemní procesy? Právě pro vás je tu program Inovace, který podporuje pořízení nových výrobních technologií, včetně nezbytného nehmotného majetku a investic do nemovitostí.

Výzvy programu Nízkouhlíkové technologie vyhlášeny

30. 06. 2017

Plánujete zavést inovativní technologii v oblasti uhlíkové dopravy nebo v oblasti výroby energie z obnovitelných zdrojů? Chystáte se zavést nízkouhlíkové technologie v budovách, systém řízení spotřeby energií, off grid systémy či technologie k získávání druhotných surovin v kvalitě vhodné pro další využití v průmyslové výrobě? Potom je pro Vás vhodný program Nízkouhlíkové technologie.

Čas se krátí – nepropásněte významné dotační příležitosti v OP PIK

19. 06. 2017

Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity, či máte v plánu tyto aktivity realizovat a nebo jste podnikem, který chce na trh přinést nové inovované produkty, technologie a služby? Nezmeškejte svou šanci! V průběhu následujících měsíců budou totiž vyhlášeny výzvy s posledním vysokým objemem alokovaných prostředků.

POVEZ II opět dočasně pozastavuje příjem žádostí

16. 06. 2017

ÚP ČR opětovně pozastavuje příjem žádostí o příspěvek na podporu vzdělávání zaměstnanců.

Program Záruka – výhodné bankovní úvěry

14. 06. 2017

V rámci II. výzvy programu Záruka je stále možné podávat žádosti a získat tak šanci na podporu podnikatelské činnosti. Výzva je určena pro malé a střední podnikatele, kterým jsou poskytovány výhodné záruky k bankovním úvěrům. Projekt se zaměřuje na ekonomické činnosti, jako jsou například zpracovatelský průmysl, ubytování či velkoobchod a maloobchod, technické a komunikační činnosti. Na realizaci programu se podílí několik spolupracujících bank.

Spuštěn příjem žádostí do programu EXPANZE

02. 06. 2017

Od začátku měsíce je možné podávat žádosti o podporu do nového programu Expanze, který má za cíl usnadňovat začínajícím a rozvojovým malým a středním podnikatelům přístup k financování jejich podnikatelských projektů pro zahájení nebo další rozvoj podnikání a zvyšovat podnikatelskou aktivitu ve zvýhodněných regionech.

5. soutěž DELTA

31. 05. 2017

Technologická agentura České republiky (TA ČR) vyhlásila dne 30. května 2017 pátou veřejnou soutěž ve výzkumu a experimentálním vývoji pro Program podpory aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA.

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
733 771 718

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Nahoru