Novinky

Dotační příležitosti v zemědělství a potravinářství

14. 09. 2017

Na konci tohoto roku je opět možné získat výhodné dotační příležitosti v rámci Programu rozvoje venkova 2014 – 2020. Bylo schváleno jeho 5. kolo příjmu žádostí. Neváhejte a nepropásněte svou šanci na získání dotačních příležitostí. Jsme Vám plně k dispozici!

Norské fondy: Příprava nového programového období začíná

12. 09. 2017

Norské fondy opět nabídnou významnou podporu pro zajímavé projekty, Česká republika v novém programovém období obdrží 184,5 milionů EUR. 

TA ČR: Harmonogram veřejných soutěží 2018

12. 09. 2017

Technologická agentura ČR v následujícím roce vyhlásí 12 veřejných soutěží s širokým spektrem podporovaných oblastí.

Nový energetický program THÉTA

03. 09. 2017

Vyhlášení první veřejné soutěže nového energetického programu Technologické agentury ČR THÉTA je očekáváno na konci října roku 2017 se zahájením poskytování podpory v roce 2018. Neváhejte tak s přípravou a využijte šance na získání této dotace!

Nové výzvy díky realokaci OP PIK – poslední velké peníze na výzkum, vývoj a inovace

02. 09. 2017

V návaznosti na vyjednávání s Evropskou komisí v oblasti realokací je možné očekávat vyhlášení nových výzev! Nepropásněte tak svou poslední možnost získat vysoký dotační příspěvek na nové výrobní stroje nebo mzdy zaměstnanců.

Podpora ICT se blíží, buďte připraveni!

01. 09. 2017

Máte v plánu vytvořit nové softwarové řešení? Nezmeškejte svou šanci! Již v září bude vyhlášena IV. Výzva programu ICT a sdílené služby.

Výzvy OP Rybářství budou spuštěny v říjnu

07. 08. 2017

Dotace je možné využít na zvýšení konkurenceschopnosti rybářských podniků prostřednictvím modernizace a technologického rozvoje, či na vysazování úhoře říčního do vybraných rybářských revírů.

IV. výzva Aplikace - podpora průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje

03. 08. 2017

Jste podnikatelským subjektem či organizací pro výzkum a šíření znalostí a chcete realizovat průmyslový výzkum a experimentální vývoj? Neváhejte a získejte podporu až 50 mil. Kč díky IV. výzvě programu Aplikace. Využít ji můžete kupříkladu na osobní náklady, pořízení přístrojů a vybavení v podobě odpisů, ale i na náklady na smluvní výzkum. Navíc je projekty možné realizovat i v účinné spolupráci.

Podpora materiálového a energetického využití odpadů

01. 08. 2017

Rádi byste získali prostředky na výstavbu či modernizaci zařízení pro sběr a třídění odpadů? Chcete vystavět, modernizovat či dovybavit bioplynovou stanici? Právě pro vás je tu výzva č. 69 Zvýšit podíl materiálového a energetického využití odpadů.

Podpora sociálního podnikání

28. 07. 2017

Na podporu sociálního podnikání míří z Evropských fondů dalších 150 milionů korun. V aktuálně vyhlášené výzvě mohou vedle integračních sociálních podniků nově získat peníze i environmentální sociální podniky.

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
733 771 718

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Nahoru