Již v dubnu nová možnost podpory v oblasti životního prostředí

23. 03. 2021

Plánujete realizovat výzkumný či vývojový projekt v oblasti životního prostředí? Je váš projekt zaměřen na nejpokročilejší environmentální technologie a postupy či eko inovace? 

Pokud ano, pak je pro vás velkou příležitostí připravovaná 5. Veřejná soutěž programu PROSTŘEDÍ PRO ŽIVOT. Podpora je určena projektům k zajištění zdravého a kvalitního životního prostředí v České republice a k udržitelnému využívání jejích zdrojů. Podprogram 1 je zaměřen hlavně  na projekty výzkumu a vývoje pouze ve veřejném zájmu, např.:

  • zvýšit efektivitu využívání zdrojů a snížit znečištění životního prostředí 
  • omezit rizika plynoucí z nedostatečné, případně extenzivní ochrany životního prostředí, nedostatečné adaptace na klimatickou změnu a její důsledky
  • zvýšit kvalitu života obyvatel ČR a zavést prevence znečištění životního prostředí místo likvidace důsledků znečištění.

Vyhlášení je plánováno na 28. dubna a žádosti bude možné podávat do 30. června 2021. 

Věříme, že bude podpořeno mnoho přínosných projektů! Tak neváhejte a kontaktujte nás!

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru