Odpovědné hospodaření s vodou díky programu Poradenství

24. 02. 2021

Chtěli byste ve vaší firmě efektivněji nakládat s vodou? Máte např. vysokou spotřebu vody ve výrobě a chcete ji snížit, nebo nahradit technologii výroby „bezvodnou“ alternativou? Nebo produkujete velké množství odpadní vody a rádi byste ji recyklovali?

Řešením je tzv. vodní audit – komplexní analýza vodního hospodaření podniku, který lze nyní částečně financovat z programu Poradenství. Díky němu můžete s vodou pracovat šetrněji a lépe se tak připravit na dopady sucha, které je poslední dobou stále častější.

Díky tomuto vodnímu auditu získáte návrh opatření, která vám pomohou dosáhnout úspor ve vodním hdpodaření a také získat značku Odpovědného hospodaření s vodou.

O dotaci mohou žádat malé a střední podniky mimo Prahu. Lze z ní pokrýt až 50% nákladů na nákup služeb vodního auditu. Rádi vám pomůžeme připravit žádost o dotaci - neváhejte nás kontaktovat.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru