Pražské vouchery

Voucher na kreativní služby

Jste pražským malým či středním podnikem, který není starší 3 let? Rádi byste podpořili vaše podnikání pomocí kreativních služeb, jako je reklama, on-line marketing či PR, ale nemáte dost finančních prostředků či interních kapacit? Program Pražský voucher na kreativní služby Vám pomůže si takové služby nakoupit! Kontaktujte nás pro podrobnější informace. 

Voucher na inovační projekty

Jste pražským malým či středním podnikem? Spolupracujete nebo byste rádi spolupracovali s výzkumnou organizací, univerzitou či výzkumným ústavem? Rádi byste podpořili vaše podnikání pomocí inovačních služeb, ale nemáte dost finančních prostředků či interních kapacit? Z praktického hlediska dává VOUCHER NA INOVAČNÍ PROJEKTY pražským firmám možnost využívat expertní lidské zdroje a kvalitní přístrojové zázemí. Kontaktujte nás pro podrobnější informace.

Voucher na koučing a mentoring

Jste pražským malým či středním podnikem, který není starší 3 let? Rádi byste využili specializovaného poradenství, abyste mohli dále efektivně růst a rozvíjet se? Rádi byste získali finanční prostředky spojené s náklady na takové služby? Pražský voucher na koučing a mentoring vám takovou podporu poskytne. Kontaktujte nás pro podrobnější informace.

Voucher na zahraniční veletrhy a výstavy

Jste pražským malým či středním podnikem, který není starší 3 let? Rádi byste expandovali na zahraniční trhy a účast na zahraničním veletrhu či výstavě by takovou expanzi podpořila? Rádi byste získali finanční prostředky spojené s náklady na takovou účast? Pražský voucher na zahraniční veletrhy a výstavy vám takovou podporu poskytne. Kontaktujte nás pro podrobnější informace.

Voucher na zahraniční inkubátory

Jste pražským malým či středním podnikem, který není starší 3 let? Rádi byste expandovali na zahraniční trhy či získali zahraničního partnera? Účast v zahraničním inkubátoru vám k rozvoji pomůže. Pražský voucher na pobyt v zahraničních inkubátorech vám zajistí finanční podporu na náklady spojené s účastí v inkubátoru. Kontaktujte nás pro podrobnější informace.

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru