Výzkum, vývoj a inovace v oblasti ICT, podpora sdílených služeb

ICT A SDÍLENÉ SLUŽBY – DATOVÁ CENTRA

Budujete či modernizujete datové centrum? Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí. 

ICT A SDÍLENÉ SLUŽBY – CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB

Rozšiřujete či zakládáte nové centrum sdílených služeb? Rozhodli jste se centralizovat své vnitropodnikové funkce? Program ICT a sdílené služby podporuje náklady na provoz a související investici takového centra. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí. 

ICT A SDÍLENÉ SLUŽBY – TVORBA NOVÝCH IS/ICT ŘEŠENÍ

Vyvíjíte nová softwarová řešení? Plánujete rozšiřovat svůj tým IT vývojářů? Pak je program ICT a sdílené služby určen právě Vám. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí.

INVESTIČNÍ POBÍDKY

Plánujete či zvažujete realizovat velký investiční projekt na území České republiky vyjma Prahy? Zákon o investičních pobídkách je nástroj, který podporuje velké expanzní projekty či projekty na zelené louce, a to v oblastech výroby, výzkumu a vývoje a strategických služeb (IT vývoj, sdílené služby, datová centra). Před zahájením souvisejících prací a aktivit nás kontaktujte a ověřte si, zdali projekt splňuje zákonné podmínky a je tedy oprávněn čerpat tuto podporu. Žádat mohou české i zahraniční subjekty.

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru