Vzdělávání pracovníků

Podnikové vzdělávání zaměstnanců II

Rádi byste zvýšili odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí vašich zaměstnanců nebo zlepšili adaptabilitu vašich starších pracovníků? Pak je právě vám k dispozici program Podnikové vzdělávání zaměstnanců II.

ŠKOLICÍ STŘEDISKA

Patříte mezi firmy, které pravidelně a často školí vlastní zaměstnance? Potřebujete vybavit školicí učebny? Z programu školicí střediska lze čerpat dotaci na investici do nových či stávajících vlastních školicích prostor a jejich vybavení. Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí.

POVEZ II

Vzděláváte své zaměstnance? Přijímáte nové pracovníky, které potřebujete proškolit? V programu POVEZ II lze získat dotaci na odborné vzdělávání stávajících i nově přijímaných zaměstnanců (nově včetně DPČ). Kontaktujte nás pro podrobné informace o podmínkách čerpání podpory a termínech pro podávání žádostí.

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru