Jak probíhá spolupráce

Podívejte se, jak vypadá naše vzájemná spolupráce na dotačním projektu:

Jak probíhá spolupráce

Podnikatelský záměr

Máte zajímavý nápad? Pomáháme ambiciózním projektům, které jsou zaměřeny především na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj a environmentální ohleduplnost.

Nezávazná konzultace

Probereme detaily vašeho záměru, vybereme vhodný dotační program a vyhodnotíme šanci získat dotaci. Konzultace je zcela zdarma.

Cenová nabídka

Vždy vám ji připravíme na míru podle konkrétního programu a typu projektu. Má dvě části - odměnu za vypracování žádosti o dotaci a odměnu v případě úspěšného získání dotace. 

Podpis Smlouvy

Podepíšeme smlouvu a začíná závazná vzájemná placená spolupráce. Naším cílem je, aby byla efektivní, ale také dlouhodobá.

Žádost o dotaci

Domluvíme se na podkladech, které od vás potřebujeme. Snažíme se zužitkovat vaše již existující materiály, maximum částí zpracujeme sami. Ručíme za formální správnost a vysokou kvalitu věcného obsahu.

Vyhodnocení žádosti

Váš projekt je vyhodnocen poskytovatelem dotace. Hodnotí se jeho formální i věcná stránka. Poté je vydáno rozhodnutí o udělení dotace.

Realizace projektu

Po celou dobu projektu pomáháme hlídat, aby byl realizován podle stanovených dotačních podmínek a předcházíme tak sankcím. Jsme s vámi i v případě kontroly orgánů státní správy či poskytovatele dotace.

Výběrová řízení

Zajistíme výběr dodavatele v souladu s relevantní metodikou. Připravíme zadávací dokumentaci, komunikujeme s uchazeči, přijímáme nabídky, připravíme vše pro vyhodnocení.

Vyplacení dotace

Připravíme s vámi dokumentaci pro žádost o platbu tak, aby nic nebránilo vyplacení dotace na váš účet. 

Udržitelnost projektu

Pomůžeme vám ve stanovených termínech reportovat udržitelnost projektu i po jeho skončení. Diskutujeme s vámi případné návazné projekty a možnost získání další dotační podpory. 

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru