Nové finanční nástroje

Potřebujete kapitál na svůj investiční záměr, ale vaše banka vám odmítá poskytnout úvěr? Máte schválenou dotaci z fondu EU a hledáte externí financování projektu? Alternativu či vhodnou kombinaci k nevratným dotacím z fondů EU nabízí tzv. „nové finanční nástroje“, které se vyznačují větším důrazem na ekonomickou výkonnost s jasnou finanční návratností. Jedná se o zvýhodněné úvěry, bankovní záruky, financování rizikovým kapitálem, atd.

Od těchto vratných půjček se slibuje narovnání trhu, který křiví nevratné dotace, a financování i těch projektů, které jsou pro banky příliš rizikové (např. start-up projekty). Pomůžeme Vám zorientovat se v možnostech, které se aktuálně nabízí nebo jsou plánovány na nové programové období 2014-2020, jako jsou např.:

  • Bankovní financování malých a středních podniků prostřednictvím speciálních programů (Úvěr EuroInovace Komerční Banky, Program INOSTART České spořitelny).
  • Mikrofinancování začínajících podnikatelů od Českomoravské záruční a rozvojové banky, a.s. pomocí zvýhodněných úvěrů a záruk.
  • Seed/venture kapitálový fond.

Kontaktujte nás a připravte se na příležitosti rozvoje podnikání v novém dotačním období.

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
733 771 718

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Nahoru