Podnikatelské expanze

Pro zahraniční investory představujeme průvodce v českém podnikatelském prostředí a pomáháme společnostem při podnikatelských expanzích.

Aktuální investiční klima

Poskytujeme přehled i detailní informace o investičním klimatu v České republice – informace související s investováním, se současným i historickým vývojem. Analýza je vždy vytvářena podle potřeb klienta a informace a data jsou relevantní pro příslušná investiční rozhodnutí.

Specifické analýzy na zakázku, studie proveditelnosti, sektorové analýzy

Na základě Vámi specifikovaných požadavků pro Vás zpracujeme detailní analýzu a studii proveditelnosti.

Management lokací

Naše společnost se specializuje na asistenci a podporu při výběru vhodné lokality pro Vaše podnikání v České republice.

Péče o zahraniční pracovníky

Naše společnost se postará o zajištění imigračních a relokačních povinností vašich zahraničních pracovníků tak, aby mohli své povinnosti začít realizovat včas a s potřebným zázemím. S naší pomocí Vaši klíčoví pracovníci lépe porozumí místnímu prostředí a budou tak schopni efektivně řídit obchodní aktivity v České republice. Správná relokace může výrazně podpořit vaše podnikatelská rozhodnutí.


CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru