Investiční pobídky mají nyní mírnější podmínky pro zdravotnické firmy

03. 12. 2020

Vláda se rozhodla podpořit soukromé investice i v menších firmách a schválila změny v podmínkách poskytování investičních pobídek. 

Snížila tak limity investic nutných pro získání pobídky, aby bylo snazší se o ni ucházet. Malým podnikům tak bude pro získání podpory stačit investovat do majetku 10 mil Kč. (výrobní projekty) nebo 2,5 mil. Kč (projekty technologických center).

Velká pozornost je věnována zejména projektům, které se orientují na ochranu zdraví a mohly by tak přispět k řešení současné nelehké situace způsobené onemocněním covid-19. Výroba ochranných pomůcek, zdravotnických prostředků či léčivých přípravků tak pro žadatele znamená mírnější podmínky podpory a investici ve výši až 10 % způsobilých výdajů.

Očekává se, že změny se budou týkat všech nově přihlášených projektů od 1.1. 2021. Máte-li zajímavý investiční projekt, rádi ho s vámi budeme konzultovat a sdělíme vám více podrobností o podmínkách čerpání podpory.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru