Program S-podnik – Bezúročný úvěr pro sociální podniky

05. 08. 2020

Hlavním cílem programu je podpora sociálních podniků formou zvýhodněných úvěrů s až 10letou splatností.

Program podporuje nákup nových nebo již používaných strojů, zařízení, technologií, programů, licencí, software a pořízení a rekonstrukci nemovitostí apod. Případně i bezplatné odborné poradenství v oblastech managementu, organizace a výroby, marketingu a public relations a finančního řízení podniku.

Žádat mohou malé, střední a nově i velké sociální podniky.

  • Výše úvěru na investice je 650 tis. Kč – 25 mil. Kč a lze ho poskytnout až do výše 90 % způsobilých výdajů projektu. Úvěr je bez úroku a bez poplatků. Splatnost je až 12 let a odklad splátek až 3 roky.
  • Výše úvěru na provozní výdaje je od 400 tis. Kč do 1 mil. Kč v případě, že se jedná o podnik s historií do 3 let, resp. do 25 mil. Kč v případě, že se jedná o podnik s historií delší než tři roky. Splatnost úvěru je 2 roky včetně možnosti odkladu splátek jistiny až na 1 rok.

Žádosti je možné podávat do 30. 6. 2023.

Máte také projekt, na který byste rádi získali finance?

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru