Datum pro příjem žádostí ve výzvě programu Aplikace se změnilo!

28. 07. 2021

Termín pro žádost o dotaci na realizaci průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje se posunul o měsíc a je tak možné žádost podat až do 1. 9. 2021.

Příjemci podpory mohou být malé, střední i velké podniky a výzkumné organizace. Je možné získat až 50 mil. Kč pro samostatné projekty nebo až 100 mil. Kč pro podniky spolupracující s výzkumnými organizacemi. Důraz této výzvy je na získávání nových znalostí pro vývoj nových produktů, materiálů, technologií a služeb. Výdaje, které mohou být podpořeny jsou osobní náklady, náklady na hmotný majetek, smluvní výzkum, poradenské služby a další režijní a ostatní výlohy. Detailní informace o dotačním programu Aplikace si můžete přečíst ve shrnutí.

Máte svůj projekt, na který byste chtěli získat dotaci? Ještě není pozdě! Vyžádejte si konzultaci zdarma a my vám s žádostí poradíme.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru