Formální příprava OP TAK je dokončena, první výzvy již na začátku roku 2022!

26. 08. 2021

Ač se spuštění OP TAK dlouho zdálo být v nedohlednu, nyní je programový dokument finalizován a rýsují se data vyhlášení výzev. Celkově bude mezi české podniky z tohoto programu do roku 2027 rozděleno 81,5 mld. Kč.

Během září bude dokument posouzen na MŽP, kde bude hodnocen vliv programu na životní prostředí. Následovat bude schvalování vládou ČR na přelomu září a října a poté bude programový dokument předložen Evropské komisi. 

První výzvy tedy můžeme očekávat již na konci prvního kvartálu roku 2022.

Jak jsme vás informovaly již dříve, program bude primárně zaměřen na malé a střední podniky, za určitých podmínek však mohou být podpořeny i velké podniky, zejména v oblasti výzkumu a vývoje či energetiky.

Priority OP TAK:

 Priority OP TAK

Oblasti podpory jsou široké, věříme tedy, že i vašemu podniku můžeme pomoci získat finanční podporu z OP TAK. Pokud chcete, aby vám neunikla žádná novinka, která se OP TAK týká, přihlaste se k odběru našeho newsletteru:

Vložte Váš e-mail
 

Přihlášením souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru