Inovační projekty mohou soutěžit o titul spolupráce roku a sto tisíc korun

11. 07. 2014

Do 22. srpna 2014 mohou být přihlášení projekty z výzkumné a aplikační sféry do soutěže o ocenění Nejlepší spolupráce roku a Cenu Technologické agentury ČR.

Soutěž vyhlašují následující subjekty: Sdružení pro zahraniční investice ─ AFI, Americká obchodní komora v ČR a Česká inovace, ve spolupráci s Technologickou agenturou ČR.

Cena bude udělena projektům, které vedou k inovacím a úspěšným transferům technologií a znalostí. Celkový vítěz získá finanční výhru v hodnotě 100 tisíc korun, dále také další věcné ceny a propagaci svého projektu. Do soutěže se mohou hlásit projekty realizovány v období od 1. června 2013 do 30. června 2014. Přihlášené projekty musí být z oblasti výzkumu, vývoje a inovací realizované ve spolupráci pracoviště výzkumné organizace na straně jedné a právnickou osobou z aplikační sféry na straně druhé.

Cílem tohoto ocenění je především posoudit a ocenit projekty realizované ve spolupráci vysokých škol a aplikační sféry, zdokumentovat a propagovat úspěšné projekty, zvyšovat povědomí veřejnosti o vzájemné spolupráci vysokých škol a aplikační sféry, zpopularizovat studium technických oborů a další.

Každoročně jsou vyhlašovány tři nejlepší projekty roku v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Přihlášky a další informace o soutěži lze nalézt na stránkách spolupráce roku.

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru