Inovační vouchery v Praze již od 1.9. 2014

25. 08. 2014

Mezi malé a střední firmy hlavní město rozdělí prostřednictvím inovačních voucherů až 13 milionů korun.

Cílem projektu je navázání kontaktu mezi firmami a výzkumnými organizacemi a jejich vzájemná spolupráce po úspěšném malém společném projektu. Firmám je umožněno se lépe soustředit na podnikání, protože jim výzkumná organizace dodá služby potřebné pro inovaci. Služby si firma neumí zajistit vlastními silami. Vzájemná spolupráce posiluje konkurenceschopnost firem i organizací a otevírá nové dveře k další spolupráci.

Podnikům bude poskytnuta možnost spolupráce s odborníky z pražských výzkumných organizací na získání znalostí, jenž nejsou běžně dostupné. Dojde k podpoření firem v následujících oblastech: vývoj prototypů, analýzy vhodnosti materiálů, inovační či technologický audit, testování a měření, optimalizace operačních procesů firmy.

Inovační voucher je dotace v hodnotě až 200 000 Kč, přičemž má pokrýt maximálně 70 % zakázky, zbytek zakázky kofinancuje žadatel. Podmínkou pro získání inovačního voucheru je sídlo firmy na území hl. m. Prahy a nákup znalostí od pražských výzkumných organizací. Inovační voucher žadatelé nemohou použít na standartní tréninkové a školící kurzy, desing a vývoj webových stránek, právní služby, stáže pro studenty, reklamní materiály apod.

Žadatelé mohou žádost podávat od 1.9. 2014 do 31.10. 2014Spolupráce firem s organizacemi se bude realizovat v průběhu měsíců leden-září 2015.

Podrobnější informace naleznete zde.

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru