Národní plán obnovy roztáčí kola veřejných soutěží TAČR!

03. 06. 2021

I díky Národnímu plánu obnovy bude moci být vyhlášena nečekaná další veřejná soutěž programu ÉTA a také Národních center kompetence.

Národní plán obnovy má pomoci restartovat i modernizovat českou ekonomiku. Prostředky z něj lze čerpat díky Nástroji pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility, zkráceně RRF), který je nyní hojně diskutován. Bude tak možné získat podporu pro další veřejné soutěže a výzvy různých programů, a to i u takových, u kterých to nebylo původně plánováno.

Takovým překvapením je aktuálně nečekaná další veřejná soutěž v rámci programu ÉTA. K vyhlášení soutěže by mělo dojít v listopadu 2021 a zahájení realizace projektů bude možné nejdříve od poloviny roku 2022. Tento program se zaměřuje na projekty výzkumu a vývoje s významným zapojením společenských a humanitních věd.

Další velmi vítaná veřejná soutěž bude vyhlášena v rámci programu Národní centra kompetence, a to také v listopadu 2021 s předpokládaným počátkem realizace projektů od poloviny roku 2022. Záměrem programu je synergicky provázat již existující úspěšná centra, která vznikla za podpory TA ČR (Centra kompetence), GA ČR (Centra excelence) a operačních programů (zejména tzv. VaVpI Centra) s dalšími výzkumnými centry a jednotkami do jednoho integrovaného systému = center NCK. 

Kontaktujte nás a získejte podporu i pro své zajímavé projekty.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru