Oblíbená výzva programu pro usnadnění digitalizace ve firmách byla vyhlášena!

16. 08. 2021

Výzva programu Digitální podnik zahájí příjem žádostí 15. 9. 2021 a je vhodná pro podniky, které by rádi investovaly do ICT. Očekává se velký zájem!

Dotace ve výši až 10 milionů může pokrýt nákup nového hmotného nebo nehmotného majetku z oblasti informačních a komunikačních technologií (software a hardware). Je určena zejména pro malé a střední podniky z České republiky mimo Prahu, které chtějí inovovat cykly ve firmě, vylepšit propojenost digitálních technologií nebo zvýšit kybernetickou bezpečnost.

Procentuální pokrytí nákladů se pohybuje od 30 do 70 % v závislosti na velikosti podniku a regionu, kde se sídlo společnosti nachází. V získání dotace hraje velkou roli i rychlost podání, takže se nám ozvěte co nejdříve a my už vše zařídíme! Bude program Digitální podnik právě pro vás?

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Rádi vám se vším poradíme a pohlídáme veškeré termíny.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru