Podpora nákupu poradenských služeb pro malé a střední podniky pokračuje!

30. 06. 2021

Ministerstvo průmyslu a obchodu prodloužilo příjem žádostí o dotaci ve výzvě programu Poradenství až do konce letošního roku.

Malé a střední podniky mohou letos žádat o dotační podporu na nákup externích poradenských služeb, které jsou zacílené na získání nových certifikátů a na nákup služeb vodního auditu. Cílem je posílit konkurenceschopnost malých a středních podniků tím, že získají potřebné certifikace nebo optimalizují hospodaření s vodou. Dotace pokryje 50 % z ceny nakupovaných služeb, a to až do výše 1 milionu korun. Podporu z programu Poradenství mohou čerpat mimopražské firmy.

Neváhejte a obraťte se na nás s vašimi dotazy. Celým procesem vás rádi provedeme a s žádostí pomůžeme. Úvodní konzultace je zcela zdarma!

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru