Poslední Aplikace i Inovace jsou vyhlášeny

31. 05. 2021

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost bude již brzy u konce. Stále je ale možné získat podporu na mnohá odvětví podnikání. Přinášíme vám informace k právě probíhajícím výzvám:

Pokud byste rádi realizovali projekty průmyslového výzkumu nebo experimentálního vývoje ze kterých vzejde funkční prototyp, poloprovoz, ověřená technologie, software nebo průmyslový vzor, pak právě pro vás je tu program APLIKACE.                         

Zamýšlíte-li investovat do inovace výrobních technologií, pomocí zvýšené efektivnosti a zavedení nových firemních procesů, změny designu, balení, lepšího adresování potřeb zákazníka nebo inovace technických a užitných hodnot výrobků, technologií a služeb, pak právě vy můžete požádat o podporu z programu INOVACE.                              

Kontaktujte nás a získejte podporu pro své zajímavé projekty.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru