Poslední výzva programu Potenciál je tady!

18. 06. 2021

Nyní mohou firmy podávat žádosti o dotace v poslední výzvě programu podpory Potenciál. Poslední den, kdy je možné podat žádost, je 26. srpna 2021.

Je cílem vaší společnosti založení nebo rozvoj vlastních center průmyslového výzkumu, vývoje a inovací? Potřebujete pořídit stroje/zařízení nebo jiné vybavení pro tato centra? Pokud jste navíc malý, střední nebo velký podnik, který spolupracuje s menšími nebo s výzkumnými organizacemi, je tato dotační výzva právě pro vás.

Dalšími cíli jsou tvorba kvalifikovaných pracovních míst, jež zajistí rozvoj znalostní ekonomiky, a trvalé zvyšování konkurenceshopnosti české ekonomiky.

Kromě strojů/zařízení můžete finanční podporu využít na hardware, software, stavební výdaje a ostatní. Program nabízí míru podpory až 50 % z výdajů, a to dva až sto milionů korun.

Chtěli byste raději přenechat veškerou dokumentaci a hlídání důležitých dat na někom, kdo se v tom vyzná? Náš tým to rád udělá za vás! Pro konzultaci zdarma klikněte na tlačítko níže.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru