Povědomí a zájem výzkumníků o mezinárodní výzvy stoupá

27. 04. 2021

Jaký byl uplynulý rok v oblasti mezinárodních výzev?

Agentura TA ČR v roce 2020 připravila několik cofundových výzev, které se zaměřují na projektová konsorcia tvořená partnery z více zemí a tematicky zasahující do mnoha různých oblastí. Cílem je podpořit mezinárodní spolupráci ve výzkumu a vývoji, což českým výzkumníkům umožní sdílet poznatky napříč Evropou a získat zkušenosti a mezinárodní kontakty, které pak mohou být využity například při další spolupráci nebo při přípravě dalších společných projektů v rámci jiných doatčních programů.

Z celkového počtu 181 podaných projektů s českými výzkumníky bylo doposud podpořeno 32 českých uchazečů v 24 projektech. Nejoblíbenější výzvou byla M-ERA.Net Call 2020.

Příležitosti k financování mezinárodních projektů jsou i v letošním roce aktuální. Neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme, který dotační program by byl právě pro vás ten nejvhodnější.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru