Pozvedněte svůj startup díky programům od CzechInvestu!

18. 08. 2021

Právě probíhá přihlášení do programů, které mohou odstartovat úspěch ve vašem podnikání. Nečekejte na štěstí a zažádejte ještě dnes!

Naskytla se jedinečná příležitost pro české startupy. Můžete získat služby pro různé oblasti podnikání v hodnotách stovek tisíc korun, jedinečné zkušenosti a know-how.

Agentura CzechInvest aktuálně otevřela tyto programy:

  • CzechStarter – jak už z názvu vypovídá, tento program je určen pro začínající podniky, které potřebují začít s rozvojem, vytvořit produkt nebo vyřešit specifické podnikatelské překážky. Z dotace až 800 tisíc korun můžete uhradit mentoring, poradenské služby nebo náklady pojící se s networkingovými akcemi.
  • CzechMatch – máte ambice expandovat do zahraničí? Můžete získat důležité kontakty na newyorském veletrhu TechDay, který se uskuteční 8.–11. listopadu 2021. K tomu můžete využít dotaci až 202 tisíc korun na prezentaci vašeho projektu před investorem, mentoringové služby nejen v ČR a na cestovné.

Díky CzechInvestu bylo od roku 2016 podpořeno 200 startupů. Využijete také šance na úspěch? Do obou programů již probíhá přihlašování.

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci a my za vás přihlášku připravíme a odešleme co nejdříve.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru