Přihlašování do projektu Společná účast na specializovaných výstavách a veletrzích 2013 - 2014

08. 10. 2014

Pokud máte zájem Vaši společnost propagovat na zahraničních výstavách, či veletrzích, máte nyní jedinečnou možnost se přihlásit do projektu Společná účast na specializovaných výstavách a veletrzích 2013 – 2014. Podávání přihlášek trvá od 1. 10. 2014 a bude ukončeno 16. 5. 2015. 

Tento projekt je zaměřen jak na podnikatelské subjekty (MSP, velké podniky a podnikající profesní organizace), tak na profesní organizace, které nejsou podnikatelským subjektem.

Díky tomuto projektu Vám mohou být proplaceny náklady až do výše 120 000 Kč na: pronájem veletržní/výstavní plochy, registrační poplatek, umístěný stánek, marketingovou prezentaci a základní provozní zajištění stánku.

Podpora je určena projektům, které jsou zaměřeny na oblast zpracovatelského průmyslu a služeb v souladu se seznamem ekonomických činností CZ–NACE. Konkrétní seznam je uveden ve výzvě.

Seznam veletrhů, kterých se v rámci tohoto projektu můžete účastnit, naleznete zde.

 

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru