Příjem žádostí do programů Aplikace a Inovace

15. 06. 2021

Zapište si do svých kalendářů datumy 31. července 2021 pro Aplikace a 30. srpna 2021 pro Inovace. Jedná se o poslední dny podání projektů v rámci těchto dvou programů. Nenechte si tak ujít příležitost pro získání dotací.

Aplikace

V tomto programu máte možnost získat 2 až 100 milionů korun podle velikosti vaší firmy nebo výzkumné organizace. Atraktivní jsou projekty s významnými pozitivními vlivy na životní prostředí.

Podporovanými projekty jsou průmyslový výzkum a experimentální vývoj pro získání nových know-how na vývoj nových produktů, materiálů, ověřených technologií, užitných a průmyslových vzorů, funkčních vzorků, prototypů nebo softwarů.

Zvýhodněny jsou malé a střední podniky do 250 zaměstnanců, které mohou podat až tři žádosti. Detaily programu naleznete zde.

Inovace

Cílem tohoto programu je podpora pořízení nových výrobních technologií, včetně nezbytného nehmotného majetku a investic do nemovitostí. Nezbytností je podnikání ve zpracovatelském průmyslu, technologiích nebo ve vědě a výzkumu. Pro zájemce je připraveno až 75 milionů korun na jeden projekt, podle velikosti Vašeho podniku.

Podporované aktivity jsou: produktové, procesní, organizační a marketingové inovace, stavby, software a data a ochrana duševního vlastnictví.

Pro více informací k tomuto programu klikněte zde.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru