Získejte dotaci na svůj vývojový projekt!

22. 10. 2013

Program Alfa podporuje spolupráci na projektech mezi výzkumnými organizacemi a podniky ve výzkumu, vývoji a inovacích. Čtvrtá veřejná soutěž programu se otevře 1.11.2013.

Program ALFA

ALFA je program na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje.

Je zaměřen na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje především u inovativních technologií, materiálů a systémů, energetických zdrojů a ochrany životního prostředí.  Dále se zaměřuje na okruh udržitelného rozvoje dopravy.

Cílem programu je aplikace inovací, které pomohou k vyšší výkonnosti ekonomicky, růstu hospodářství a konkurenceschopnosti České republiky. Pozitivní dopad programu ALFA se promítne na vyšší kvalitu života ve společnosti a zlepšení životního prostředí.

Usnesením vlády České republiky ze dne 28. srpna 2013 č. 669 došlo ke změnách v programu ALFA, hlavně došlo k prodloužení doby trvání programu do roku 2019, tj. na 9 let.

Pomůžeme Vám s realizací projektu, kontaktujte nás!

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru