Registrace do projektu Stáže ve firmách 2

18. 09. 2014

Od 15. 9. 2014 je možné se opět registrovat do Projektu Stáže ve firmách 2, který navazuje na systém poskytování stáží vytvořený v rámci úspěšného projektu „Stáže ve firmách – vzdělávání praxí“.

Cílem tohoto projektu je rozšíření systému poskytování stáží nastaveného projektem Stáže ve firmách 1 o nové inovativní systémové prvky. Jedná se především o vzdělávání mentorů stáží, aktivity podporující individuální vzdělávání, rozvoj a přístup k uchazečům o stáž zřízením kontaktních míst projektu v každém regionu, a také vytvořením nových karet stáží pro pedagogické pracovníky. 

Projekt je zaměřen na absolventy bez praxe, nezaměstnané (bez nutné registrace na úřadu práce), osoby vracející se na pracovní trh (např. rodiče po nebo během rodičovské dovolené) i zaměstnané, kteří si chtějí prohloubit kvalifikaci. Stáže budou probíhat od jednoho do šesti měsíců.

Hlavním přínosem pro stážisty je získání praktických zkušeností a znalostí pod vedením zkušeného odborníka, nových kontaktů a sebevědomí, čímž stážista zvýší svou konkurenceschopnost na trhu práce.

V současné době je zveřejněna pouze část šablon karet stáže, ke kterým bude v průběhu tohoto týdne možné vypsat karty stáží. Jejich přehled naleznete zde. Další karty stáží budou zveřejňovány postupně v průběhu realizace projektu.

Více informací o projektu naleznete zde.

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru