Vyhlášení výzvy programu Trend se přesouvá až na prosinec

06. 08. 2021

Původně se mělo vyhlášení výzvy oblíbeného dotačního programu Trend, tentokrát pro „technologické lídry“, konat již za měsíc.

Pokud je vaším plánem aplikovaný výzkum nebo experimentální vývoj v oblasti technologií, jako podnik nebo ve spolupráci s dalšími firmami či výzkumnými organizacemi, můžete žádat o podporu. Nezbytné je směřování projektu do oblasti výrobních, digitálních nebo kybernetických technologií a týká se podniků, které mají zkušenost s realizací VaV vlastními kapacitami nebo s nákupem VaV služeb od výzkumných organizací bez zahájení vlastních činností.

O dalších postupech vás budeme informovat. Díky odkladu vyhlášení výzvy programu Trend můžeme přibrat i Váš projekt a získáte i více času na jeho promyšlení!

Připravíme vás na žádost! Sjednejte si nezávaznou konzultaci již teď!

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v dotačních příležitostech pro vaše podnikání. Jsme kvalitním partnerem projektů, které jsou zaměřeny na inovace, průmysl 4.0, udržitelný rozvoj, environmentální ohleduplnost či cirkulární ekonomiku. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru