Agentura Czech Invest vyhlásila výzvy CzechMatch a CzechDemo

12. 10. 2018

Jedinečná příležitost pro české start-upové firmy jak dobýt trhy na obou stranách Pacifiku. To jsou dvě právě vyhlášené výzvy, které přinesla agentura CzechInvest.

Oba programy nabízí bohatý doprovodný program zaměřený především na networking a možnost navázat kontakty s lokálními společnostmi či úřady.

 

CzechMatch

San Francisko nebo Singapur. To jsou dvě destinace, do nichž mohou sovu působnost rozšířit firmy v rámci výzvy CzechMatch. Program nabízí ověření byznys modelu a produktu na nových trzích, zpětnou vazbu od místních expertů a investorů, navázání obchodních partnerství, nebo například možnost prezentovat před investory, ale i další možnosti, jak uspět.

Přihlášky do programu je možné podávat v termínu 2. 10. – 2. 11. 2018.

 

CzechDemo

Jak prezentovat svou firmu před japonskými zákazníky. To a mnohem více Vás naučí projekt CzechDemo. Nabízí českým firmám účast na start-upové konferenci SLUSH v Tokyu, kde budou mít možnost představit své produkty, navázat kontakt s prvními asijskými zákazníky či obchodními partnery, poznat know-how lokálního trhu a připravit se na zahraniční expanzi.

Přihlášky do programu CzechDemo lze podávat do 22. 11. 2018

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru