Aktualizace harmonogramu OP PIK: další výzva na Technologie – Průmysl 4.0 bude vyhlášena již v červenci!

18. 06. 2019

Nepropásněte šanci a získejte dotace na digitální proměnu své firmy.

Byl aktualizován harmonogram OP PIK a došlo k posunutí termínů na dřívější data. Projekty v programu Technologie - Průmysl 4.0 bude možné podávat od září tohoto roku, doporučujeme tedy začít s přípravou projektu právě teď!

Dotace ve výši 1-20 mil.  je určena na nové technologie v malých a středních firmách, které ve své výrobě buď už dosáhly určitého stupně digitalizace a chtějí ho posunout, nebo se k tomuto stupni prostřednictvím projektu přiblíží.

Co lze tedy financovat? Inteligentní sklady včetně čteček kódů a čipů, manipulační technologie jako autonomní vozíky nebo dopravníky, stacionární podavače nebo manipulátory a robotická ramena, čidla sledující různá data ve výrobě a na strojích, ale také informační systémy a SW algoritmů umělé inteligence. Za zbylou část rozpočtu si žadatelé mohou pořídit výrobní zařízení.

Více o programu se dozvíte zde. Využijte našich zkušeností a neváhejte se na nás obrátit.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru