Bezúročné úvěry na cirkulární ekonomiku

15. 09. 2019

Nově mohou bezúročné úvěry využívat i projekty zaměřené na materiálové a energetické využití odpadů.

Program Expanze nabízí malým a středním podnikům bezúročné úvěry, které mohou pomoci rozvinout nebo nastartovat jejich podnikání. Firma tak může získat úvěr s nulovým úrokem na pořízení dlouhodobého hmotného i nehmotného majetku, a to až do výše 45 % výdajů na projekt. To může pro řadu firem znamenat velkou příležitost a konkurenční výhodu.

Velmi příznivou zprávu přinesla nová úprava podmínek pro poskytnutí úvěru. V současné době je možné žádat i na projekty z oblasti materiálového a energetického využití odpadů. Zapojit se tak mohou i firmy, které mají ambice zavádět prvky cirkulární ekonomiky. Program Expanze jim může významně pomoci.

Podnik musí minimálně na 20 % financování využít úvěr od komerční banky, na úhradu úroků však dostane rovněž finanční příspěvek. Zároveň je velkou výhodou možnost odkladu splátek a dlouhá splatnost úvěru. Získat je možné dokonce až 60 mil. Kč.  

Doposud bylo podpořeno přes 540 projektů v objemu 3 miliardy korun, neváhejte tak získat finance i vy!

 

CHCI KONZULTACI ZDARMA

 

  

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru