Další podpora pro projekty v oblasti energetiky!

11. 09. 2019

Vyhlášení další soutěže na podporu projektů v oblasti energetiky je již za dveřmi!

K vyhlášení nové soutěže programu THÉTA dojde sice až na konci října, ale již nyní jsou známy některé důležité podrobnosti.

Program je zaměřen na podporu projektů, jejichž výsledky přispějí k celkové modernizaci energetického sektoru. Podpořit tak můžete své výzkumné aktivity přinášející nové technologie a systémové prvky s vysokým potenciálem pro rychlé uplatnění v praxi. Konkrétně můžete čerpat příspěvek na osobní náklady pracovníků podílejících se na vývoji, náklady na nástroje, přístroje a vybavení či jiné přímé a režijní náklady. 

Oproti předchozí soutěži jsou plánovány některé změny:

  • Nepřímé náklady (režie) je v případě vykazování metodou flat rate možné uplatňovat až do výše 25 % ze součtu skutečně vykázaných osobních nákladů a ostatních přímých nákladů příjemce v příslušném roce
  • V rámci osobních nákladů jsou uznatelná i stipendia
  • Nové bonifikační kritérium za prioritní výzkumné cíle - pokud návrh projektu nebude v souladu s vybraným výzkumným cílem, je přesto stále způsobilý k podpoře v programu THÉTA

Příjem žádostí bude pouze do poloviny prosince, na přípravu je tak nejvyšší čas. Máte i vy projekt, se kterým vám můžeme pomoci?

 

 CHCI KONZULTACI ZDARMA     

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru