Digitalizace českých firem: Zjednodušená cesta k zajímavým dotacím

10. 10. 2019

Přechod na digitalizaci a automatizaci ve smyslu Průmyslu 4.0 již není science fiction ani pro malé a střední podniky.

Zdaleka už se totiž netýká jen velkých automobilek a úspěšných výrobních závodů. Dotační podpora čeká nyní i na firmy, u kterých je digitální transformace teprve v plenkách. A získat ji je mnohem snazší než dříve! Neváhejte, projekty je stále možné podávat!

Dříve byly dotace na Průmysl 4.0 určeny především pro podniky, které již dosáhly určitého stupně digitální transformace. To však mohlo zavřít dveře spoustě firem, které by se také rády zapojily. Při žádosti o dotaci na pořízení technologií byl totiž přísně posuzován nejen plánovaný budoucí stav, ale také současná úroveň digitalizace a automatizace ve firmě. Pokud tak byla společnost v této oblasti začátečníkem, měla jen malou šanci dotační podporu získat. To je však již minulostí!

Jak je to dnes?

V současné době mohou být finančně podpořeny také firmy, u kterých je digitální transformace teprve na začátku. Důraz je totiž kladen především na významný posun v této oblasti. Nemusí se však týkat pouze automatizace skladů a využívání robotů ve výrobě, jak si firmy často představují. Můžete začít využívat i cloudová úložiště, pořídit CAD licence nebo třeba moderní výrobní lis. Inteligentní informační systémy vám umožní i detailní kapacitní plánování a zajistí totální kontrolu nad kvalitou vašich výrobků.

Stačí tak důkladně promyslet, které nové technologie vaše firma potřebuje, aby se dostala na požadovanou úroveň. Mnohé společnosti jistě potěší novinka, že již nezáleží ani na poměru výrobních a nevýrobních technologií.

Nebojte se neznámého!

Dotační program je navíc žadatelsky přívětivější než dříve. Firma dokáže poměrně rychle zhodnotit, zda může získat potřebné bodové hodnocení. Poté stačí už jen vypracovat kvalitní žádost o dotaci, a s tím vám rádi pomůžeme my.

Nekvalitně zpracovaný podnikatelský záměr ale může vést k neschválení projektu, i když je plán ambiciózní. Velmi užitečné je tak mít partnera, který se v dotačním světe vyzná a bude s vámi. My poskytujeme takovou podporu svým klientům již 10 let a rádi zúročíme své know-how i pro vaše projekty. Zlepšete tak i vy díky dotacím svůj byznys a běžte vstříc moderním výzvám!

 CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru