Dotace na bezpečnostní řešení

07. 05. 2020

Program bezpečnostního výzkumu podporuje řešení usnadňující boj s COVID-19, příjem žádostí je již zahájen.

Máte v plánu realizovat projekt zaměřený např. na technologické vybavení integrovaného záchranného systému ČR, systémy na krizovou logistiku, varování a monitorování stavu pro krizovou komunikaci, nebo modely pro analýzu a řízení specifických mikrobiologických rizik? Neváhejte nás tak kontaktovat!

Cílem programu je zvýšení bezpečnosti státu a občanů s využitím nových technologií, poznatků a dalších výsledků VaV pro krizová řízení s ohledem na epidemiologické hrozby. Žádat mohou veškeré podnikatelské subjekty všech velikostí, a to i z hlavního města Prahy. Výše dotace je až 80 %, maximálně 15 mil. Kč na mzdy výzkumných a vývojových pracovníků, dlouhodobý hmotný i nehmotný majetek, subdodávky a smluvní výzkum od výzkumných organizací, další provozní a nepřímé náklady. Žádat o dotaci je možné do 12. 6. 2020.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru