Dotace na studii proveditelnosti výzkumného projektu je opět zde.

27. 11. 2019

Byla vyhlášena v pořadí již III. výzva programu Proof of concept, který si klade za cíl podpořit malé a střední podniky formou spolupráce s výzkumnými organizacemi nebo certifikovanými zkušebnami.

Podniky tak mohou využít znalostí, zkušeností a know-how, které samy nemají, a nechat si vypracovat studii proveditelnosti svého projektu.

Pokud byste tedy rádi nejdříve ověřili technickou proveditelnost a tržní potenciál vašeho výzkumného projektu, můžete na vypracování studie proveditelnosti využít dotace až 10 mil. Kč. Z dotace lze hradit mzdové náklady pracovníků, náklady na nástroje, přístroje a vybavení v podobě daňových odpisů, konzultační a externí odborné služby, náklady na získání a uznání patentů a licencí a další. Získaná studie proveditelnosti bude sloužit jako podklad pro realizaci další možné fáze vašeho projektu.

Podrobnosti k programu si přečtěte zde.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru