Dotační příležitost pro Pražské podniky!

07. 03. 2019

Příjem žádostí do Pražského voucheru je za dveřmi. Jedná se o jedinečnou možnost dotační podpory pro pražské malé a střední podniky. Finanční prostředky můžete získat hned v několika oblastech.

  • Inovační projekty – náklady na poradenské, expertní a podpůrné služby (měření, diagnostika, testování, vývoj softwaru atp.)
  • Kreativní služby – náklady na kreativní a podpůrné služby (například online marketing, webové stránky, branding a design)
  • Koučing a mentoring – náklady na koučing, mentoring a poradenské služby
  • Zahraniční veletrhy a výstavy – náklady na technické a organizační zajištění zahraniční prezentace (pronájem výstavní plochy, doprava, propagační materiály, ubytování, povinné poplatky atp.)
  • Zahraniční inkubátory – náklady na přípravnou a realizační fázi pobytu v zahraničním inkubátoru

U projektů zaměřených na inovace mohou žádat MSP bez ohledu na podnikatelskou historii a získat až 75% podporu. Ostatní oblasti jsou určeny pro žadatele s maximálně tříletou historií, přičemž podpora může představovat až 85 % z nákladů projektu.

Rádi vám s veškerou přípravou pomůžeme. Neváhejte se na nás obrátit a sjednat si bezplatnou konzultaci. 

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru