Dotační programy pro cestovní ruch

13. 06. 2019

Přichází léto a s ním i několik dotačních příležitostí tematicky zaměřených na cestovní ruch. Přečtěte si, jak můžete podpořit svůj business v cestovním ruchu, turismu či hoteliérství. 

Program NEMOVITOSTI - díky tomuto programu můžete podpořit náklady na rekonstrukci zastaralé a nevyhovující budovy pro vaše podnikání v oblasti cestovního ruchu. Můžete také vybudovat wellness, postavit bowlingovou dráhu či jiné sportoviště, nebo vybavit kuchyň novým zařízením. Výše dotace je 1 - 100 mil. Kč. 


Program ÚSPORY ENERGIE - z tohoto programu můžete financovat snížení energetické náročnosti vašeho turistického a volnočasového zařízení. Vyměňte staré technologie na výrobu energie za nové, modernizujte či rekonstruujte rozvody elektřiny, plynu a tepla, a snižte tak energetickou náročnost vašeho ubytovacího zařízení. Výše dotace je až 15 mil. EUR.

Program PODPORA AGROTURISTIKY - program je vhodný pro zemědělské podnikatele, kteří plánují rozšířit své činnosti v oblasti agroturistiky např. stavbou či rekonstrukcí ubytovacího zařízení. Využít lze např. tzv. brownfield. Výše dotace v tomto programu je 200 tis. Kč - 10 mil.  Kč.

V naší společnosti dbáme na osobní přístup, rádi vám tedy poskytneme bezplatnou konzultaci, abychom vám pomohli vybrat vhodný dotační program a usnadnili vám orientaci v podmínkách čerpání dotace.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru