Inovační vouchery pro boj s koronavirem!

17. 04. 2020

Jste malým či středním podnikem mimo Prahu a rádi byste se zapojili do boje proti koronavirové infekci? Chcete pomoci mírnit její dopady nebo zavést prevetivní opatření uplatnitelné na trhu?

Právě pro vás jsou tu Inovační vouchery COVID-19! Cílem je sdílení poznatků a know-how mezi podnikovou a výzkumnou sférou, díky kterým mohou firmy bojovat proti koronavirové infekci, zmírňovat dopady dalšího šíření i podpořit vznik preventivních opatření uplatnitelných na trhu. 

Výše dotace je téměř až 1 mil. Kč a míra podpory je až 85 % (odvislé od výše výdajů). Výdaje mohou spočívat v nákupu poradenských, expertních a podpůrných služeb v oblasti inovací od organizací pro výzkum a šíření znalostí nebo akreditovaných laboratoří.

Konkrétně tedy: měření, diagnostika, testování, zkoušky, rozbory, analýzy, ověřování, certifikace výrobku, výpočty, návrhy nových systémů, technologických postupů, unikátních konstrukčních řešení, modelování, vývoj softwaru, hardwaru, apod.

Příjem žádostí byl již zahájen!


CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru