Jedinečná možnost získání dotace ve vybraných regionech

08. 04. 2019

Víte, že podnikatelé ve vybraných regionech mohou využít vysoké šance na získání dotace?

Pro konkrétní regiony je připraveno mnoho dotačních příležitostí, které by byla velká škoda promarnit. Řeč je o tzv. integrovaných teritoriálních investicích (zkráceně ITI), které se v současné době týkají oblastí Pardubického, Olomouckého, Ostravského a Královéhradeckého regionu.

Čerpat je možné v programech, které jistě znáte z celostátních výzev OP PIK – v současné době kupříkladu Inovace, Aplikace, Potenciál, Technologie či Nemovitosti. Velkou výhodou je však to, že pokud podáte projekt do ITI, soupeříte pouze s projekty v daném regionu. Konkurence je tak oproti běžným výzvám o dost nižší a šance na získání dotace vysoká. Dalším nesporným pozitivem je také to, že lze čerpat i v programech, které již v celostátních výzvách podporovány nebudou.

V současné době jsou aktuální například tyto programy:

Jelikož se ITI zaměřují na konkrétní oblasti, projekty musí být v souladu s danou regionální strategií – rádi vám ověříme, zda právě váš projekt podmínky splňuje. Nebojte se administrativní zátěže či neznámých procesů, po celou dobu přípravy i realizace budeme s vámi.

Ačkoli by měly být zmíněné dotační výzvy v regionech otevřeny až do příštího roku, doporučujeme začít s přípravou projektů již nyní a podat je co nejdříve.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru