Jsme tu pro vás!

19. 03. 2020

Rády bychom vám v současné nelehké situaci vyjádřily svou podporu a sounáležitost.

 

Chceme vás ujistit, že jsme tu pro vás, myslíme na vás a věříme v lepší zítřky! 

Ačkoli nyní každá pracujeme ze svých domovů, stále se věnujeme administraci a přípravě vašich projektů, komunikujeme s poskytovateli a zjišťujeme nejnovější informace. Pokud tak pro vás budou nyní aktuální jakékoli změny, problémy či budete mít dotazy týkající se vašich dotačních projektů, neváhejte se na nás obrátit. 

Rády bychom vás také informovaly, že i přes současná opatření i Technologická agentura ČR (TA ČR) pokračuje plně v hodnoticím procesu veřejných soutěží. Jednání probíhají online a snaží se dodržet zároveň veškeré termíny tak, aby projekty navržené k financování mohly začít dle plánu bez prodlev. 

Činnost nepřerušila ani Agentura pro podnikání a inovace, která je zprostředkovatelem v rámci programu OP PIK. Ačkoli jsou její regionální kanceláře uzavřeny, jednotliví projektoví manažeři pracují a jsme s nimi v kontaktu. Veškeré administrativní procesy v OP PIK běží v nezměněné formě dále (vyhlašování nových výzev, hodnocení projektů, administrace žádostí o platbu).  

Nezapomínejme ale ani na dotační příležitosti, které by pro vás mohly být, ať už nyní či později, případnou cestou, jak udržet či rozvinout vaše podnikání. Některé programy jsou postaveny i na výplatě finančních prostředků předem, zároveň lze financovat náklady na provoz v podobě mezd projektových pracovníků, režijní náklady, materiál či odpisy. V současné době jsou takovými aktuálními programy například TREND, Prostředí pro život a Doprava 2020+. V rámci OP PIK dochází k prodlužování lhůt pro podání žádostí (aktuálně kupříkladu programy Úspory energie, Obnovitelné zdroje, Nemovitosti – cestovní ruch), abyste i v současné době stihli podávat žádosti o podporu pro nové projekty.

Neváhejte se na nás obrátit, i nyní s vámi rády budeme vaše nápady na dálku konzultovat.

O možnostech akutního řešení situace v podobě bezúročných či zvýhodněných úvěrů vás budeme také informovat. 

Přejeme vám i vašim blízkým hlavně pevné zdraví a věříme, že se brzy budeme moci sejít i osobně.

 

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru