Národní centra kompetence 2: Podpora spolupráce výzkumných organizací a podniků

05. 03. 2020

Plánujete projekt dlouhodobé výzkumné a vývojové spolupráce mezi výzkumnou organizací a podniky?

Je vaším cílem realizovat výzkumný či vývojový projekt, jehož výsledek má vysoký potenciál pro rychlé uplatnění v nových produktech, výrobních postupech či službách, a rádi byste získali finanční podporu na provozní výdaje s tím spojené? Využijte podpory na Národní centra kompetence!

Záměrem programu je synergicky provázat již existující úspěšná centra, která vznikla za podpory TA ČR (Centra kompetence), GA ČR (Centra excelence) a operačních programů (zejména tzv. VaVpI Centra) s dalšími výzkumnými centry a jednotkami do jednoho integrovaného systému = center NCK. 

K vyhlášení soutěže dojde již na konci dubna a projekty bude možné podávat do 24. června. Konkrétní výzkumná témata budou zveřejněna před vyhlášením veřejné soutěže.

Způsobilými výdaji jsou:

  • ostatní přímé náklady (náklady nebo výdaje na nástroje, přístroje a vybavení formou odpisů, nákup materiálu, cestovné) 
  • náklady nebo výdaje na služby (subdodávky)
  • nepřímé náklady (dodatečné režijní náklady nebo výdaje)

Zajímají vás podrobnosti? 

 

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru