Nebojte se zúčastnit projektů s mezinárodní spoluprací či globálním dopadem!

25. 02. 2019

Máme pro vás hned několik příležitostí k financování mezinárodních projektů.

Rádi byste realizovali svůj ambiciózní projekt a nezakleknete se spolupráce s partnery z cizích zemí? Toužíte vyniknout se svým inovativním produktem či službou i na evropských i světových trzích? Právě pro vás je tu řada výzev s mezinárodním přesahem, které mohou realizaci vašich projektů významně finančně podpořit.

Velkou příležitostí jsou tzv. cofundové výzvy, které se zaměřují na projektová konsorcia tvořená partnery z více zemí. Tematicky zasahují do mnoha různých oblastí:

  • CHIST-ERA III: výzkum v oblasti informačních a komunikačních věd a technologií (ICST)
  • M-ERA.NET 2: materiálový výzkum a inovace
  • EuroNanoMed3: nanomedicína, navázána na program EPSILON

Tematicky neomezen je naopak program KAPPA, který se zaměřuje na výzkum a vývoj prostřednictvím mezinárodní spolupráce s partnery z Islandu, Lichtenštejnska nebo Norska. Pokud tak chcete získat poznatky pro vývoj nových nebo podstatně zdokonalených výrobků, postupů nebo služeb, tento program je právě pro vás.

Neméně zajímavou finanční podporu poskytuje i SME INSTRUMENT, ve kterém však nejde o spolupráci se zahraničním partnerem, ale o proniknutí na světové trhy. Zaměřuje se na globální ambice malých a středních podniků včetně mladých společností a start-upů, a to z jakéhokoliv sektoru, které chtějí prorazit s jejich inovativním produktem.

Příležitostí je spousta, neomezujte se tak pouze na národní podporu! Rádi vám poskytneme bližší informace o podmínkách a harmonogramu uvedených programů.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru