Norské fondy: Příprava nového programového období začíná

12. 09. 2017

Norské fondy opět nabídnou významnou podporu pro zajímavé projekty, Česká republika v novém programovém období obdrží 184,5 milionů EUR. 

Podpora bude určena pro projekty zaměřené na vědu a výzkum, ochranu životního prostředí, kulturní dědictví a spolupráci v kultuře, veřejné zdraví, vzdělávání a spolupráci v justici. V současné době probíhá vyjednávání, vyhlášení prvních výzev je předpokládáno nejdříve ve druhé polovině roku 2018.

TA ČR bude administrátorem programu na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje, v rámci něhož jsou očekávány bilaterální výzkumné projekty (účastné české a norské/islandské/lichtenštejnské strany). Předpokládá se zapojení jak výzkumných organizací, tak i malých a středních podniků. Celkové výdaje programu budou činit 30 milionů EUR. Vyhlášení první výzvy se očekává nejdříve na konci roku 2018.

O dalších podrobnostech vás budeme informovat, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru