Nová možnost podpory projektů v oblasti dopravy

13. 05. 2019

Plánujete realizovat projekt výzkumu, vývoje a inovací s vysokým potenciálem pro další uplatnění v nových technologiích a službách v dopravě?

Již 12.6.2019 bude vyhlášena 1. veřejná soutěž Programu DOPRAVA 2020+. Hlavními tématy podpory jsou:

  • udržitelná doprava
  • bezpečná doprava  
  • interoperabilní doprava
  • ekonomická doprava
  • inteligentní doprava
  • prostorová data v dopravě

Dotace je určena projektům kupříkladu v oblasti zvýšení kvality dopravních systémů a sítí, zvýšení účinnosti stávajících pohonných jednotek dopravních prostředků a hledání hybridních a kombinovaných pohonů, dopravní obslužnosti regionů, či zvýšení bezpečnosti provozu pomocí rychlého uplatnění inteligentních dopravních systémů, zajištění spolehlivosti dopravních prostředků a systémů „safety“, ale také odolnosti infrastruktury ve smyslu odolnosti vůči přírodním vlivům.

Žadateli mohou být jak podniky, tak výzkumné organizace z celé ČR, včetně hl. města Prahy, které řeší projekt samostatně nebo ve spolupráci s dalšími účastníky.

Finacovat můžete osobní náklady včetně stipendií, náklady na nástroje a vybavení formou odpisů či náklady na smluvní výzkum, technické poznatky a patenty.

Více podrobností o programu najdete zde.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru