Nový program The Country for the Future je již vyhlášen!

18. 11. 2019

Na inovace v malých a středních podnicích bude poskytnuta 1 mld Kč. Výzva Podprogramu 3: „Inovace do praxe“ je otevřena do 8. 1. 2020 a mohou se jí účastnit i pražské firmy.

Podprogram „Inovace do praxe“ podpoří projekty zaměřené na zavádění inovací v podnicích, včetně pořízení know-how, pořízení potřebných technologií či certifikace nových výrobků před samotným spuštěním výroby či poskytováním služby. Inovovat lze produkty či postupy, případně zavést organizační inovaci, pokud přímo souvisí s inovacemi produktů či postupů. 

Tato výzva je vhodným řešením pro firmy, které již mají dokončenou výzkumnou či vývojovou fázi produktu nebo služby a potřebují zavést inovace do výroby a nastavit nový výrobní proces. Mohou tak podpořit zavádění poznatků z výzkumu a vývoje do praxe, vybudovat inovační infrastrukturu díky využití digitalizace a umělé inteligence či zavést prvky robotizace a automatizace.

Cílem programu Country of the Future, který byl vládou schválen v květnu tohoto roku,  je zvýšení mezinárodní konkurenceschopnosti českých firem díky propojení spolupráce mezi akademickou sférou a podnikatelským sektorem a větší využití výsledků výzkumu a vývoje v praxi. Program bude realizován v období 2020 – 2027 a jeho celková alokace je 6,1 miliardy korun.

Rádi vám poskytneme více podrobností k programu během bezplatné konzultace. Neváhejte se na nás obrátit. 

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru