OP PIK harmonogram na rok 2018

11. 01. 2018

OP PIK v roce 2018 vyhlásí několik nových výzev. Zde přikládáme aktuální harmonogram pro rok 2018:

  • Potenciál V. Výzva - původní lednové vyhlášení posunuto (bude upřesněno) Program Potenciál pomáhá podnikatelským subjektům zavádět a rozšiřovat kapacity potřebné pro realizaci výzkumných, vývojových a inovačních aktivit.
  • Únor ICT a sdílené služby (Tvorba nových ICT řešení) IV. Výzva. Podpora tvorby moderních digitálních služeb, aplikací a firmware v různých oblastech.
  • BřezenÚspory energie (Energeticky efektivní budovy) II. Výzva. Program cílí na snížení energetické náročnosti podniku.
  • ČervenInovace VI. Výzva a Aplikace VI. Výzva. Program Inovace podporuje uvádění nových nápadů do výroby i následně na trh. Program Aplikace se zaměřuje na uskutečnění experimentálního vývoje a průmyslového výzkumu.
  • ZáříICT a sdílené služby (Tvorba nových ICT řešení, Pořízení nových technologií) V. Výzva. Podpora tvorby moderních digitálních služeb, aplikací a firmware v různých oblastech.

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Nahoru