Podpora inovací v podnicích nejen v souvislosti s koronavirem

06. 04. 2020

Podpora je určena malým a středním podnikům, které chtějí zavést inovace do praxe (inovace postupů i organizační). Tato veřejná soutěž je zaměřena na zavádění takových řešení, která mohou v různých ohledech napomoci s bojem proti koronaviru, ale také obdobným budoucím zdravotním hrozbám, jejich následkům či prevenci.

V rámci aktuální soutěže programu The Country for the Future tak mohou být podpořeny projekty jednak v odvětví zdravotnické techniky a nejrůznějších lékařských, monitorovacích a jiných aplikací. Podpora je směřována ale také projektům ve všech dalších odvětvích podnikání, které chtějí zavést inovace provozní, logistické i další organizační procesy, které sníží rizika šíření nakažlivých onemocnění pro obyvatele včetně zaměstnanců a zákazníků firem. Tedy projekty zvyšující míru digitalizace, automatizace či schopnosti organizace pružně reagovat a přizpůsobovat se podobným výjimečným situacím.

Účelová podpora pro první rok řešení bude poskytnuta žadatelům do dvou měsíců od podpisu smlouvy s poskytovatelem, finance jsou tedy vypáceny předem

 

CHCI KONZULTACI ZDARMA

 

 


Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru