Podpora výzkumu a vývoje je stále aktuální!

29. 04. 2020

A do jakých programů můžete žádat?

Navzdory nastalé situaci (a zároveň v zájmu jejího efektivního řešení) nás čekají další kola veřejných soutěží výzkumných a vývojových programů. Projekty různých oblastí mohou získat dotaci na mzdy výzkumníků, subdodávky, odpisy zařízení či režijní náklady. 

  • TREND: podpora projektů aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje, jehož výsledky mají vysoký potenciál pro rychlé uplatnění v nových produktech, výrobních postupech a službách. Zaměřuje se především na projekty rozvíjející nové technologie a materiály zvyšující míru automatizace a robotizace a využití digitálních technologií.
  • DOPRAVA 2020+: podpora projektů v oblasti dopravního výzkumu, vývoje a inovací, kdy bude mít výsledek vysoký potenciál pro další uplatnění v nových přístupech, technologických postupech či službách.
  • THE COUNTRY FOR THE FUTURE: podpora na zavedení inovací do praxe (inovace postupů i organizační). Aktuální veřejná soutěž je zaměřena na zavádění takových řešení, která mohou v různých ohledech napomoci s bojem, prevencí či následky zdravotních hrozeb (koronavirové či obdobné). Tedy projekty zvyšující míru digitalizace, automatizace či schopnosti organizace pružně reagovat a přizpůsobovat se podobným výjimečným situacím.

Máte nápad na projekt? Zaujaly vás tyto programy? Ozvěte se nám!

 

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru