Pořiďte si dotovaný elektromobil

03. 12. 2018

Bylo vyhlášeno několik výzev zaměřených na nízkouhlíkové technologie, zároveň je možné již podávat žádosti.

Cílem těchto výzev, určených pro malé, střední i velké podniky, je zvýšení využití efektivnějších a spolehlivějších nízkouhlíkových technologií, které se zatím v ČR běžně neuplatňují. Jednou z těchto výzev je i Elektromobilita, z níž můžete získat dotaci na pořízení elektromobilů i dobíjecích stanic. Výše dotace je 50 tis. - 10 mil. Kč. Více podrobností o programu si můžete přečíst zde.

Dalšími vyhlášenými výzvami jsou:

  • Úprava bioplynu na biometan a jeho vtláčení do sítě, kde je možné získat finance na technologie na úpravu bioplynu na biometan a jeho vtláčení do distribuční sítě či místní infrastruktury (např. plnění lahví, CNG vozidel apod.),
  • Akumulace energie, jejímž cílem je podpora inovativních projektů na zavádění technologií akumulace energie,
  • Druhotné suroviny, z nichž můžete dotovat zavádění inovativních technologií k získávání druhotných surovin pro další využití (např. z použitého papíru, skla, kovů, pneumatik, textilu, plastů, a dalších).

Pokud chcete vědět více o jednotlivých dotačních programech, neváhejte se na nás obrátit a sjednat si osobní schůzku.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru