Pořiďte si inteligentní sklad zefektivňující výrobu

14. 01. 2019

Zefektivněte výrobu pořízením inteligentního skladu s dotační podporou. 

Inteligentní sklady nabízí mnoho benefitů. Nejenže zajistí automatickou manipulaci, rychlé a přesné vychystávání, přesnou evidenci, ale také za vás dokáží přemýšlet a komunikovat s ostatními systémy. Výroba tak bude mít vždy včas k dispozici potřebné materiály a komponenty, což vám ušetří čas i peníze.

Pořízení inteligentního skladu se všemi potřebnými funkcionalitami se pojí se značnou finanční investicí. Můžete však využít dotační podpory z programu Technologie, neváhejte se na nás obrátit pro podrobnosti.

Váš nový inteligentní sklad tak může obsahovat nejen automatický dopravní systém (podavače, manipulátory, regálový či shuttle systém), ale může být napojen i na informační systém společnosti pro neustále aktuální informace o zásobách a automatické objednávání.

Dotační podporu mohou využít firmy disponující výrobou v mnoha oblastech, ať už se jedná kupříkladu o strojírenskou výrobu včetně používání CNC strojů, výrobu plastových obalů nebo kuchyňských linek na míru. Neváhejte tak využít možnosti zefektivnit své podnikání!

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru