Představujeme vám jeden z našich úspěšných projektů v programu Inovace

15. 10. 2019

Nechte se jím inspirovat. Rády pomůžeme s přípravou projektu i vám.

Reference Semsotec

O společnosti Semsotec: Společnost Semsotec je od roku 2009 výrobcem nejmodernějších zobrazovacích a dotekových technologií. Specializuje se na velmi kvalitní displeje s vestavěným řešením pro software a hardware v automobilovém průmyslu a průmyslových aplikacích. Soustřeďuje se na inovativní technologie, které jsou vytvořeny individuálně podle přání a potřeb zákazníků.

Projekt: Panther Black Czech

Z dotace bylo pořízeno: Laserová řezačka na zpracování krycích skel, teplotní komora, autokláv, tiskárna na krycí skla, laminační linka

Program: Inovace

Cíl projektu: Cílem dotovaného projektu bylo vyvinutí inovativní technologie Panther Black, která displejům zajišťuje nové požadované vlastnosti ve vynikající kvalitě, jako je např. lepší čitelnost za slunečního světla, neviditelný dotykový senzor, snížená ztráta světla z podsvícení a zvýšení jasu. Vzniknul tak nový produkt s elegantním homogenním efektem černého panelu na displeji a jeho okraji s vynikajícími optickými vlastnostmi a výkonem. Produkt je zároveň vhodný i pro použití v extrémních podmínkách, nabízí vysokou a dlouhotrvající kvalitu zpracování s eliminací skrytých vad. 

Celkové náklady projektu: 56 968 700 Kč

Výše dotace: 30 500 000 Kč

Díky nám se zorientujete v možnostech získání podpory ve formě dotace EU či investiční pobídky pro vaše podnikání. Pomáháme projektům, které mají smysl. Spojte se s námi a nastartujte svůj podnikatelský růst.

Zavoláme Vám Zavoláme Vám

V pracovní dny 9 - 17 hod.
724 592 085

nebo nám zanechte číslo a my
Vám zavoláme zpět

Odesláním souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Nahoru